• Buderus kotły gazowe i olejowe

    Buderus kotły gazowe i olejowe

  • Vaillant kotły gazowe i olejowe

    Vaillant kotły gazowe i olejowe

  • Saunier Duval kotły gazowe i olejowe

    Saunier Duval kotły gazowe i olejowe

Systemy grzewcze

POTRZEBUJESZ WYKONAĆ INSTALACJE LUB MODERNIZACJE INSTALACJI

zgłoś się do nas !!!


Projektujemy i wykonujemy wszelkie wymienione wyżej wewnętrzne instalacje w budynkach, domach i mieszkaniach. Możemy Twój dom  zmodernizować tak, że będziesz płacił dużo mniej za wodę, prąd czy gaz, a także mieszkał bardziej komfortowo.


Wszelkie instalacje wykonujemy najnowszymi technikami i technologiami, przy użyciu atestowanych urządzeń i materiałów najlepszych firm co wcale nie znaczy najdroższych.


Ceny urządzeń i materiałów są fabryczne a my dzielimy się z klientem rabatami producenta.

Gwarancje na elementy i urządzenia są takie jak dają producenci, a my dajemy   3 – trzy- lata gwarancji na naszą pracę.

Ogrzewanie podłogowe wodne systemu CUPROTHERM  firmy Wieland to najlepsze rozwiązanie na świecie /polecone przez zespół międzynarodowych ekspertów do zastosowania na Zamku królewskim na Wawelu/. Rękojmia na ten system wynosi 50 lat.

Firma Wieland która go produkuje istnieje 160 lat. – my takie ogrzewanie wykonujemy!!Wykonujemy też „podłogówkę” z rury wielowarstwowej PEX

Zdjęcie podłogówki-PEX

Dzisiaj najczęściej montowanymi kotłami są kotły kondensacyjne. Powszechna dotąd opinia, że są bardzo drogie jest nieaktualna. Ze względu na ekologiczność tych kotłów, oraz coraz ostrzejsze normy czystości spalin, firmy produkujące je zdecydowanie obniżyły ceny. Obsługiwane przez nas firmy to; BUDERUS, VAILLANT_SAUNIER-Duwal, Viessman. Wiodącą aktualnie jest firma BROETJE. Jej oferta jest bardzo różnorodna i cenowo najniższa.

Zdjęcia kotłów WGB i WGH